Cinsiyet Değişikliği - Tayland

12 yılı aşan tecrübemizle danışanlarımıza cinsiyet düzeltilmesi rapor alımı izin süreci ameliyatlar ve cinsiyet tespiti sürecinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Firix danışmanlık olarak, Tayland'ta 2015 senesinden beri sizler icin ameliyatlar konusunda yaptığımız araştırmalar birebir görüşmeler tıp alanında gelişmeleri yeni ameliyat tekniklerini takip edip danışanlarımıza sunmaktayız.

Gerek ilk ameliyatını olacak, gerek düzeltme ameliyatlarını olacak danışanlarımızın daha önceki ameliyat memnuniyetsizliklerini, istek ve taleplerini doktorlarımızla görüşüp doğru teknikler ve düzeltilmesi mümkün olan sorunlarınızı ortadan kaldırmak icin girişimlerde bulunuyoruz. Tayca-Çince dilinde yeminli türk tercüman cinsiyet disforisi konusunda tecrübeli olan şirket danışmanımız, ameliyatınızı olacağınız veya olmak istediğiniz doktorlarla bizlere ilettiğiniz taleplerinizi isteklerinizi düzeltme ameliyatı olmak isteyenlerin şikayet ve taleplerini konuşup fiyatlandırma ve randevuzunu oluşturmaktadır.

Taylanda yapılıcak muayene esnasında bire bir sizin ilettiklerinizi ameliyatınızı yapacak doktora tayca olarak çevirmekte ameliyat öncesi ve sonrası tüm işlemlerinizi takip etmektedir.

Firix Danışmanlık ilk ameliyat olacaklara Türkiye'ye döndüklerinde cinsiyet ve nüfus kayıtlarının düzeltilmesi konusunda açacakları davada evrak yetersizliği olmaması, mağdur olmamanız için hastaneden ameliyatı yapan doktorlardan türk medeni kanunun 40. maddesine uygun evrakları alır. Yeminli tercüman olarak çevirisini ve size teslimini yapar. Firix danışmanlık türkiye olarak süreciniz, davanız, hastane raporunuz vs. kısacası kimlik, ehliyet, pasaport, sgk bilgileriniz mahkeme kararına istinaden vereceğiniz vekalet ve sözleşme doğrultusunda tamamlanır. Faturanız tarafınıza teslim edilir.

Uygulama Öncesi ve Sonrası Dönemler


Firix Danışmanlık Kamol Tanıtım Videosu Firix Danışmanlık Kamol Tanıtım Videosu Youtube Play
Slayt Gösterim Slayt Gösterim Youtube Play
Slayt Gösterim Slayt Gösterim Youtube Play